Domáci pivovar pre Vás

Priaznivci varenia domáceho piva pre Vás prinášajú vynikajúce riešenie, ktorým je domáci pivovar. Domáci pivovar môže mať doma skutočne každý, kto má pivo rád, pretože je cenovo dostupný v značke Brewferm v troch variantoch a v značke Inpinto v jednom variante. Domáci pivovar si ľahko nájde svoje miesto vo vašej domácnosti a určite si varenie domáceho piva obľúbite a zachutí vám natoľko, že do baru ani nevkročíte (minimálne nie kvôli pivu). Preto neváhajte a prečítajte si celý článok o typoch a druhoch domáceho piva, ktoré si môžete vyrobiť doma sami presne podľa vašej chuti.

Domáci pivovar Inpinto

Domáci pivovar Inpinto tvorí štýlový plastový súdok v ktorom si uvaríte až 9 litrov piva. K objednávke vám pribalíme aj dva mladinové koncentráty od spoločnosti Inpinto. V ponuke sú však aj viaceré príchute a druhy mladinových koncentrátov. Domáci pivovar je vďaka svojej veľkosti aj výborne spratný.

Domáci pivovar Brewferm

Domáci pivovar Brewferm na e-shope Domáci pivovar.sk nájdete v troch prevedeniach.

Domáci pivovar Brewferm Deluxe

Domáci pivovar Brewferm Deluxe obsahuje najviac sortimentu a to ciachovanú nádobu s vrchnákom a s objemom 30 l, odmernú varnú nádobu 30 l s kohútikom, kvasnú zátku s tesnením, vypúšťací ventil, stáčač, nalepovací teplomer, hustomer a odmerný valec na kontrolu fermentácie, kefu na čistenie fliaš, miešadlo, zátkovač, zátky a dezinfekciu.

Domáci pivovar Basic Plus obsahuje ciachovanú nádobu s vrchnákom a s objemom 30 l, kvasnú zátku s tesnením, vypúšťací ventil, stáčač, nalepovací teplomer, hustomer a odmerný valec na kontrolu fermentácie, kefu na čistenie fliaš, miešadlo, zátkovač, zátky a dezinfekciu.

Domáci pivovar Basic obsahuje ciachovanú nádobu s vrchnákom a s objemom 30 l, kvasnú zátku s tesnením, vypúšťací ventil, kefu na čistenie fliaš, miešadlo, zátkovač, zátky a dezinfekciu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt beerNavyše Domáci-pivovar.sk si pre Vás pripravil ešte špeciálnu akciu, ktorá obsahuje aj mladinový koncentrát. Celú akciovú sadu tvorí: fermentačná nádoba s objemom 30 l, kvasná zátka s tesnením, vypúštací ventil, kefa na čistenie fliaš, miešadlo, zátkovač, zátky, dezinfekcia, kvasný cukor a mladinový koncentrát (obsahuje pivné kvasnice). Mladinový koncentrát si môžete vybrať z rôznych typov a druhov piva od značiek Brewferm, Brewmaker alebo Muntos. Mladinový koncentrát si môže vybrať Plzenského typu, Cider, Stou, Ipu alebo bezlepkový mladinový koncentrát. Fantázii sa rozhodne medze nekladú a neskôr si môžete vybrať aj viacero druhov mladinových koncentrátov. Tak vyskúšate chute z celého sveta a od rôznych pivovarov. Naďalej už nebudete musieť stále dookola piť svetlé ležiaky zo supermarketu či z potravín. Je na čase vyskúšať aj niečo nové a dokonca si nové pivo vlastnoručne uvariť. Svojim doma uvareným pivo a vďaka domácemu pivovar očaríte svojich známych, rodinu či priateľov. Každý sa Vás bude pýtať ako na to, a vy už budete dokonale poznať celý nenáročný postup. Dobrou správou je, že samotná príprava domáceho piva vám nezaberie ani hodinku času a Váš domáci pivovar ľahko a nenápadne spracete do väčšej skrine.